Я навчаюсь


 3 листопада 2017 року ми успішно опановували хмарний простір Microsoft Office 365.  Всі учасники тренінгу приєдналися, активувавши облікові записи до спільного всеукраїнського хмарного простору на платформі ukraine-teacher.com, активно працювали створюючи власні розробки у Microsoft Word Online, створили таблиці успішності учнів та здійснили обчислення, будували діаграми та графіки у Microsoft Excel Online, неймовірними були презентації створені у Sway та Microsof PowerPoint Online, а активна робота у OneNote Online для класу та створення тестів і опитувальників у Forms викликали справжнє зацікавлення у освітян. Комунікація і співпраця здійснювалися за допомогою сервісу Teams, також учасники тренінгу познайомилися та написали побажання, використовуючи інтерактивну дошку Padlet, створили власну дошку до уроку. Допомагала нам опановувати всі ці премудрості хмарних сервісів Microsoft Office 365 Марина Лютинська - тренер школи Microsoft . Велика їй дяка за терпіння, мудрість і натхнення у роботі.


З 30 травня по 3 червня у м. Черкаси пройшли курси підготовки вчителів до роботи в класах, що працюють за всеукраїнським науково-педагогічним проектом "Інтелект України", які я успішно закінчила і вже з 1 вересня 2017 року буду навчати учнів-першокласників за новою методикою.








28 березня 2017 року в рамках методичного марафону відбувся майстер-клас сертифікованого учителя - новатора Microsoft Віти Вікторівни Ярової, викладача математики та інформатики Голованівського ПТУ№38. Наша колега провела навчання для учителів  школи по надбудовам Microsoft. Доступно та зрозуміло пояснила роботу з презентаціями Swey та іншими службами, досконало розповіла про освітню мережу для вчителів Майкрософт, її курси та ресурси.


9-10 березня 2017 року у місті Харкові відбувся науково-практичний семінар "Особливості дидактичної моделі системи початкової освіти в науково-педагогічному проекті "Інтелект України", у якому мені пощастило взяти участь.
Метою методичних заходів у рамках семінару було ознайомити присутніх з теоретико - методологіними, методичними та організаційними засадами початкової освіти в науково-педагогічному проекті "Інтелект України". Семінар відбувався на базі Харківської гімназії №169 за сприяння ДНУ "Інститут модернізації змісту овіти, факультету початкового навчання ХНПУ імені Г.С. Сковороди, кафедри гігієни та соціальної медицини ХНУ імені В.Н. Каразіна та ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України". 
28.02.2017 року на базі нашої школи відбулося засідання творчої групи учителів початкових класів "Пошук", під час якої члени групи, учителі та учні школи мали чудову нагоду познайомитися з чарівними та талановитими сучасними дитячими письменницями, членами Національної спілки письменників України, Оксаною Кротюк та Марією Морозенко, чиї твори увійшли до хрестоматії "Літературне читання".

 Учителі початкових класів підготували фрагменти уроків за творами сучасних дитячих письменників. Далі відбулася творча зустріч - знайомство із літераторами Оксаною Кротюк та Марією Морозенко та їх цікавими творами. 




1 листопада 2016 року в с. Голованівськ відбулося засідання районної творчої групи "Пошук", яка працювала над проблемою "Створення навчально-ігрового середовища на уроках у початкових класах"




Хочу поділитися приємною новиною з читачами мого блогу!!! За підсумками обласного огляду освітніх блогів "Педагогічна блогосфера" мій блог "Блог вчителя початкових класів Ткачук Ірини Миколаївни" визнано переможцем у номінації "Блог вчителя" (початкова школа) і відзначено дипломом ІІ ступеня. Мені дуже приємно отримати високу оцінку почесного журі конкурсу. Також хочу привітати свою колегу Майбороду Лілію Миколаївну - учителя  української мови та літератури моєї школи з перемогою та дипломом ІІ ступеня у цьому ж  конкурсі. http://koippo.kr.ua/arhiv/2016/nakaz_oda_final_2016.05.27_438.pdf


3 березня 2016 року  мені пощастило відвідати семінар – тренінг «Інновації в освіті. Формування навичок ХХІ століття. Розвиток критичного мислення молодших школярів», який провели тренер Української школи ейдетики, вчитель – експерт Microsoft, редактор газети «Початкова освіта» вид. "Шкільний світ", заступник директора з методичної роботи НВК «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА» Марина Пристінська та експерт і тренер Міжнародного проекту «Читання та письмо для розвитку критичного мислення», аспірант Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Інна Большакова.  Наснаги вам, колеги!!!


30 жовтня  2015 року я  побувала на святі газети "Початкова освіта", яке проходило у м. Київ у ліцеї "Голосіївський".

         В рамках свята я побувала на майстер-класах:
1. Текстоцентричні технології на уроках української мови в 1—4-х класах
Модератор: Мар’яна Дмитрівна Захарійчук (автор підручника «Українська мова» за новою програмою);
 2. Методика складання розповіді за серією малюнків та за картиною на основі ТРВЗ-педагогіки
Модератори: Алла Дмитрівна НіколайчукЛюдмила Борисівна Поліщук;
3. Storytelling у початковій школі
Модератор: Інна Большакова.







Немає коментарів:

Дописати коментар